Historie a poslání společnosti1. Vzájemná poradenská a.s. byla založena v koncem roku 2000 jako nástupnická společnost po 1. Vzájemné poradenské - sdružení podnikatelů, které působilo na tuzemském trhu od ledna roku 1998.

Naše obchodní služba je tvořena mimo jiné i rozsáhlým týmem profesionálů v oboru finančního plánování, působících v tomto perspektivním oboru již od roku 1992.

Dlouhodobý efekt naší činnosti je postaven na solidní odborné úrovni našich poradců, kteří trvale prochází komplexním vzdělávacím systémem společnosti.

Jedním z hlavních cílů naší společnosti je pomoci podstatnou měrou při zvyšování životní úrovně našich klientů. Toho je možné dosáhnout jedině koplexním využitím služeb finančního zprostředkování a optimalizací konkrétních produktů sjednaných pro naše klienty s obchodním partnery.

Našich služeb trvale využívají na celém území republiky dnes již desítky tisíc klientů z řad fyzických a právnických osob. Následný servis a péče o klienty je pro nás samozřejmostí.

Na základě zjištění požadavků a potřeb našich klientů vytvoříme finanční plán, jehož prostřednictvím ušetří průměrná rodina částku, která dosahuje okolo 10.000 Kč ročně.

Pokrýváme svými službami celé spektrum finančních produktů, které jsou k dispozici na trhu.

Naši poradci se s Vámi rádi podělí o získané zkušenosti. 

 

 
Tisk PDF E-mail
.
© 2007, Created by it2b, s. r. o..